Hrozbou nejsou muslimští uprchlíci, ale evropští politici

15. 07. 2015 9:33:57
Je to truchlivě smutná scéna: šmíra v podání pseudopolitiků, kteří ovládli jeviště, a hlediště plné pasivních diváků, kteří jen remcají v blogosféře, ale v hledišti útrpně přihlížejí tragédii, aniž by mizerné herce vypískali.

Pseudopolitici destabilizující sebevražedně evropský region, za jehož správu jsou zodpovědní, kteří tolerují a legalizují ilegální narušování Schengenského prostoru skupinami převážně ekonomických a muslimských uprchlíků, by měli být pomyslně defenestrováni z rolí, které evidentně nezvládají. A měli by být také souzeni za vědomé napomáhání organizovanému zločinu, protože příliv převážně mladých afrických mužů do Evropy je zjevně organizován mafiánskými bandami.

Pokud Evropa nezavře nepropustně své jižní hranice a nebude si sama určovat, koho pustí dál do svého domu, organizovaný zločin s požehnáním Bruselu bude dál stěhovat Afriku na starý kontinent, to ví každý občan EU s průměrným IQ. Ale představitelé Evropského parlamentu, Rady Evropy, Evropské rady, Evropské komise a dalších zbytečných a personálně předimenzovaných institucí EU si to nemyslí. Ve všech zemích EU je nezaměstnanost, ale politici neustále tvrdí, že uprchlíci budou pracovat a nebudou zatěžovat sociální systémy. Budou zátěží pro sociální systémy, práci nenajdou, protože práce není, na toto tvrzení stačí zdravý selský rozum a statistiky úřadů práce.

A je otázka, zda afričtí uprchlíci vůbec chtějí a umějí pracovat. Když černoši vyvraždili (v lepším případě vyhnali) bílé farmáře v Zimbabwe a zabrali farmy, země, která bývala obilnicí Afriky, se stala zemí hladomoru. Jihoafrická republika naposledy vzkvétala za vlády bílého prezidenta Frederika de Klerka; dnes tam vládne zločinnost, chaos, korupce, turistický ruch se hroutí, bílí odcházejí žít raději jinam. Tato hodně politicky nekorektní tvrzení mi potvrdili v Johannesburgu u piva nikoliv běloši, ale černí vzdělaní manažeři. Černoši si mohou dovolit být politicky nekorektní a říkat pravdu, kdo to zakázal bělochům? Pravdou je, že Afrika byla stabilním a ekonomicky i kulturně rostoucím kontinentem v době kolonialismu. S jeho odstraněním a svěřením správy afrických zemí do rukou místních obyvatel spadla Afrika do problémů, jejichž důsledkem je současný exodus do Evropy. Samozřejmě, jiným příběhem je totální rozpad států na severu Afriky, k němuž přispěly shodně USA a Evropská unie stupidním vývozem demokracie.

Proč pseudopolitici a media v Evropě nenazývají věci pravými jmény je s podivem, vznášejí se na multikulturním obláčku a jakoby v kokainovém rauši pořád omílají, jak všichni mají právo na dobrý život, který jsme jim povinni v Evropě poskytnout, že nás uprchlíci obohatí. Četl jsem reportáž z jednoho českého uprchlického centra: mladý černoch z Ghany se za devět měsíců, kdy žil na úkor českých důchodců, naučil česky pozdravit Dobrý den a vyzná se ve značkách piv. Opravdu přičinlivý obohacovač českého kulturního a ekonomického prostoru! Česky se neučí (to bolí), práce ho nezajímá, ale chce zůstat, protože se mu líbí české holky a pivo. Vítej v ráji!

Pseudopolitici v Evropě, i ti čeští, jakoby chtěli přenést africkou nestabilitu na náš kontinent. Hlas lidu neposlouchají, trestuhodně ignorují dramatický nárůst problémů v zemích, které odnášejí divoký exodus jako první. Hrají si s čísly jako bankéři a s lidmi jako loutkoherci, ignorují historické zkušenosti z úpadků dávných civilizací i varovná slova opravdu vzdělaných odborníků: do Česka nejprve mělo letos přibýt 70 uprchlíků ze Sýrie (ti, kteří opravdu prchají před válkou, si zasluhují vlídné přijetí), později to bylo již 400 imigrantů letos a 1500 do roku 2017. Poslední uveřejněná čísla pro Česko: 3500 uprchlíků letos, 7000 v příštím roce. A kolik jich přijmeme v dalších letech – Afrika má díky mimořádné natalitě nevyčerpatelné zdroje lidí, kteří „mají nárok na lepší život“. Dělají si z nás politici srandu?

Častým (pseudo)argumentem českých politiků je, že nemáme důvod k obavám z islamizace Česka, protože vyznavačů islámu je tady minimální množství. Ale až tu porostou mešity, až se iniciativa Islám do každé německé rodiny (islámští radikálové hodlají distribucí 25 milionů výtisků koránu zdarma přesvědčit alespoň milion Němců, aby konvertovali k islámu) přemění na Islám do každé české rodiny, bude pozdě.

Dnes bychom proto především potřebovali rozjet masivní iniciativu Rozum do Bruselu, Rozum do Strakovy akademie, Rozum do českého parlamentu. Protože zatím jsou největší hrozbou pro Českou republiku nikoliv uprchlíci, ale hloupě politicky korektní politici, kteří nehájí zájmy svých voličů a své země, ale zájmy zahraničních zločineckých gangů a domácích „neziskových“ organizací, profitujících z obchodu s lidmi.

Autor: Jaroslav Pomp | středa 15.7.2015 9:33 | karma článku: 46.61 | přečteno: 6334x

Další články blogera

Jaroslav Pomp

Hana Michopulu a její molitanový chléb na věčné časy

Už víme, že jíme blafy. Tak proč je z chleba molitan? Tak zní titulek rozhovoru s gastronomickou publicistkou a kuchařkou Hanou Michopulu na jednom zpravodajském portálu.

21.5.2019 v 11:21 | Karma článku: 30.10 | Přečteno: 2925 | Diskuse

Jaroslav Pomp

Media jako PR agentury masových zločinců

Turistický ráj Srí Lanka se proměnil v peklo. A když ještě nebylo jasné, kdo útočil, novináři si opět kladli horečně otázku: Která teroristická skupina udeřila? A slétali se do postižené země jak masařky na smradlavé lejno.

24.4.2019 v 10:31 | Karma článku: 42.89 | Přečteno: 4336 | Diskuse

Jaroslav Pomp

Když pomatení ekoteroristé nevědí, co chtějí

Je to kampaň!!! A docela brutální; moji mailovou schránku v posledních dnech zahltily maily od evidentně reálných osob, zasílajících mi shodný anglický text, vymezující se proti používání palmového oleje v potravinářství.

6.2.2019 v 9:38 | Karma článku: 39.98 | Přečteno: 1800 | Diskuse

Jaroslav Pomp

Fotbalová Liga mistrů? Ne, Liga šašků bez smyslu pro fair play!

Úterky a středy jsou dny, kdy i ty nejpřitažlivější a nejsmyslnější ženy a dívky nemají šanci na rande – tedy pokud to nejsou lesby a nefandí fotbalu. Jsou to hrací dny fotbalové Ligy mistrů.

8.11.2018 v 11:24 | Karma článku: 36.20 | Přečteno: 1940 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Vilém Ravek

Růžová barva naděje

„Aleno,“ předstoupil před svou v křesle zhroucenou přítelkyni a sundal si brýle.“Nemám právo před tebou skrývat pravdu.“ Ztěžka k němu zvedla hlavu. „Nemohu vyloučit, že jsme snědli muchomůrku hlízovitou.“

15.7.2019 v 23:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 37 | Diskuse

Karel Trčálek

Jsem ženatý, ale ženy mě stále sexuálně přitahují

Oženil jsem a čekal, že mne ženy přestanou sexuálně přitahovat. Jenže opak je zjevenou pravdou, přitahují mě snad ještě víc

15.7.2019 v 17:49 | Karma článku: 9.77 | Přečteno: 250 | Diskuse

František Skopal

Kapitalismus bez lidské tváře! Pravda o současné realitě

Ve společnostech, jako je například Asus, Tesco, Shimano, Kes, Plus, LG-Philips, McDonalds a mnoha jiných jsou pracující kontrolováni soukromými strážnými službami.

15.7.2019 v 15:05 | Karma článku: 6.09 | Přečteno: 172 | Diskuse

Jan Pražák

Táto, přijeď, maminka umírá!

Maminka opustila tatínka, když mi bylo pět let. Jednoho dne prohlásila, že se stěhujeme ke strejdovi Milanovi. Sbalila všechny svoje a moje věci, ani mi nedovolila se s tátou rozloučit a odjela se mnou do jiného města.

15.7.2019 v 14:15 | Karma článku: 41.42 | Přečteno: 4458 | Diskuse

Bohumila Truhlářová

Rada všem, kteří sdílejí byt s agresorem: nevěřte mu ani slovo a vykliďte pole

Policie vám nepomůže, je bezzubá. Žena sama se svými nezletilými dětmi musí „vyklidit pole“. Musí pryč z dosahu agresora – a je úplně jedno kam, ale co nejdál; na druhý konec republiky – na penzion, ke známým, kamkoliv.

15.7.2019 v 12:17 | Karma článku: 18.11 | Přečteno: 684 | Diskuse
Počet článků 76 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2076
V toku času sportovní novinář, tiskový mluvčí, PR ředitel, Corporate Affairs Manager, politický komentátor Amerických listů, autor knihy Dobrodružství triatlonu, aktuálně PR konzultant... Celoživotní vyznavač zdravého selského rozumu.

Najdete na iDNES.cz